O mne

O mne:

Žijem a tvorím v okolí Michaloviec. V roku 2018 som debutoval s mysterióznym trilerom PODSTATA. Pôvodne som vyštudoval informatiku a v rovnakom sektore aj ostal pracovať. Môj voľný čas tvoria v prvom rade knihy. Najmä mysteriózne, hororové a psychologické majú špeciálne miesto v mojej knižnici a sú mi inšpiráciou. Rovnaký žáner vyhľadávam aj v prípade seriálov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou voľných večerov. A v neposlednom rade je mojou vášňou aj hudba, predovšetkým rock a metal, vďaka ktorým som v minulosti publikoval svoje postrehy pre Metalmagazín.

Prečo píšem:

Ja  narozdiel od iných autorov nemôžem tvrdiť, že ma to k písaniu ťahalo už od mladosti, nakoľko sa mu venujem necelé tri roky. Stále ma  však lákalo niečo tvoriť, čo sa odrážalo na písaní článkov pre Metalmagazín, v hraní na bicie, tvorbe webových stránok, či krátkych filmových videí, ktorých je kreatívne myslenie nevyhnutnou súčasťou. Vo všetkých, z uvedených činností som nechal niečo zo seba no aj tak mi to nestačilo, vtedy prišla na rad inšpirácia v podobe už spomínaných kníh a seriálov a šlo to rýchlejšie ako som čakal. Väčšinu svojich príbehov si predstavujem ako hrané filmy s konkrétnymi hercami čo mi dopomáha sa lepšie vžiť do samotného deja.

Životný cieľ

Životných cieľov mám viacero, no zo spisovateľského hľadiska samozrejme  napísať čo najviac kvalitných kníh, ktoré čitateľov oslovia a nie len to, v ktorých sa taktiež stotožnia s mojimi myšlienkami v nich ukrytých, lebo tie sú a budú stále nosným pilierom mojej tvorby.